Junior Kontroller (projekt kontrolling)

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk Junior Kontrollert a 10. kerületbe, kutatás-fejlesztési területre.

Feladatok

Költséghelyi keretgazdálkodás:
  • Részvétel a K+F terület középtávú költségterveinek összeállításában
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban
  • Havi költséghelyi terv-tény elemzések készítése, jelentős eltérések esetén az okok feltárása, információ szolgáltatás a menedzsment számára

Projekt kontrolling:
  • K+F projektek munkaóra és költségtervének összeállítása
  • K+F projektek várható költségeinek folyamatos felügyelete, tervtől való eltérések esetén egyeztetés a projektvezetőkkel
  • Részvétel a K+F projektek munkaóra jelentési/ellenőrzési folyamatában
  • Rendszeres és ad-hoc jelentések/elemzések készítése a K+F projektek előrehaladásáról, erőforrás felhasználásáról

Elvárások

  • Közgazdász végzettség (kontrolling specializáció előny)
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Nyitott, együttműködő, megbízható személyiség
  • Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Kontrolling területen szerzett gyakorlat és SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség
  • Kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
  • Vállalati üdülők
  • Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • SAP tanulási lehetőség
  • Határozott idejű szerződés (1.5-2 év)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Horváth Boglárka
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.