Senior .NET developer

Magyar tulajdonú, nemzetközi partnerkapcsolatokkal rendelkező cég európai nagyvállalati ügyfelei számára kínál elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés és professzionális tesztelés területén megoldásokat.

Feladatok

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezése és fejlesztése

Elvárások

  • min. 3 év .NET tapasztalat (ASP.Net, C#)
  • relációs adatbázisok területén szerzett tapasztalat
  • MS SQL tapasztalat
  • középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • változatos projektek
  • naprakész technológiák, szakmai kihívások
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • nyelvi képzési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dióssi Eszter
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.