Jogász

Partnerünk, egy hírlapterjesztésben érdekelt budapesti cég, keresi új jogtanácsosát. Jelentkezzen most!

Feladatok

  • szerződések, beadványok készítése, véleményezése
  • társaság képviseletének ellátása bíróságok és más hatóságok előtt
  • kintlévőségkezelés
  • társaság közgyűléseinek, igazgatósági üléseinek előkészítése
  • társaság cégjogi ügyeinek intézése
  • jogi tanácsadás, segítségnyújtás, projektek jogi támogatása
  • előkészíti, véleményezi a munkajogi területet érintő szerződéseket
  • kapcsolatot tart a külsős ügyvédi irodákkal, koordinálja, ellenőrzi a munkájukat

Elvárások

  • jogi diploma és szakvizsga
  • releváns szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs képességek
  • precizitás
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • támogató csapat
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorottya Sárik
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.