Senior Recruiter

Szeretnél Seniorként egy újonnan alakuló csapatba csatlakozni és from the scratch kialakítani a folyamatokat? Szívesen foglalkoznál a tehetségek kiválasztásával egy világszinten ismert cégnél? Ha magadra ismertél, olvass tovább a részletekért.

Feladatok

  • End-to-end toborzás és kiválasztás
  • Jelöltadatbázis karbantartása, önéletrajzok kezelése, kapcsolattartás a jelöltekkel, tesztíratás, interjúszervezés és interjúztatás
  • Álláshirdetések összeállítása, megfelelő csatornákon való megjelentetése
  • Assessment Center lebonyolításában való részvétel
  • Állásbörzéken, egyéb rendezvényeken való megjelenések megtervezése, koordinálása és lebonyolítása
  • Employer branding események kidolgozása és megvalósításuk támogatása

Elvárások

  • 3-4 év releváns szakmai tapasztalat, vállalati oldal előnyt jelent
  • Gazdasági területen szerzett BSc/MSc diploma
  • Magabiztos angolnyelv-tudás
  • Proaktivitás, kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú karrier lehetőség a világ egyik vezető multinacionális vállalatánál
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség és kompenzáció
  • Jó hangulatú, támogató és fiatalos csapatot
  • Változatos profilok és pozíciók kezelése
  • Belvárosi, modern irodaház

Munkavégzés helye

XII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lilla Demeter
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.