IT Specialista

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata. Alapvető jellemzőnk a szakmai hozzáértés és minőségi HR megoldások, valamint a nyitottság és az innováció.

Saját csapatunkba, 2. kerületi irodánkba keresünk csapattagot IT Specialista pozícióba.

Feladatok

Feladataid lesznek:

  • Felhasználók napi szintű támogatása (Win 7, 8, 10 platform, MS Office és Google Suit)
  • Helpdesk üzemeltetése, támogatása
  • Együttműködés külső informatikai partnerekkel, szolgáltatókkal
  • Igények, hibák eszkalációja infra team felé
  • Az irodai automatizáció menedzselése szoftveres és hardveres szinten (végfelhasználói támogatás, notebookok, nyomtatók és telefonok)
  • A közös erőforrások elérhetőségének és folyamatosságának elősegítése (hálózat, eszközök, alkalmazások, stb.)
  • XML és Google script fejlesztések irodai automatizáció területén
  • Dokumentáció, hozzájárulás a rendszer tesztekhez
  • Aktív részvétel az IT-t érintő projektekben
  • Folyamatos felhasználói elégedettség biztosítása
  • Új igények feltérképezése

Elvárások

Amivel rendelkezned kell:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Informatikai ismeretek: Windows OS, AD
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • Network components, Google script, XML, HTML, Android, iOS ismerete

Amit kínálunk

Érdemes csatlakoznod hozzánk, mert nálunk:

  • Értékes és izgalmas szakmai tapasztalatot szerezhetsz
  • Biztos háttér vár rád egy nemzetközi vállalatnál
  • Központi elhelyezkedésű, stílusos munkakörnyezetben dolgozunk
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafeteria, bónusz, privát egészségbiztosítás)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Judit Jávorszki
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.