Műszaki előkészítő

Német tulajdonú elektromechanikai részegységeket fejlesztő és gyártó partnerünk csapatának bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Műszaki előkészítés új termékek bevezetése esetén
  • Vevői ajánlatkérések feldolgozása, árajánlatok készítése
  • Gyártási technológia kidolgozása, előkészítése a gyártáshoz
  • Új termékek bevezetésének aktív támogatása
  • Kapcsolattartás az anyavállalat értékesítési és műszaki szervezetével
  • Szoros együttműködés a termeléssel, minőségirányítással és termékfejlesztéssel

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat, vagy tanulmányok (mérnök, technikus)
  • Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívásokkal teli feladatkör
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

Munkavégzés helye

Pomáz

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Valéria Dombai
+36 30 966 7786
valeria.dombai@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.