SW System Designer

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára SW System Designer-t keresünk.

Feladatok

  • Ügyfélkövetelmény-analízis, megvalósíthatóság vizsgálat
  • Rendszerkövetelmények, interfészek és SW-architektúra autógyártókkal való egyeztetése
  • SW design-t/architektúrát érintő döntések meghozatala
  • Komplex hibaanalízisek végrehajtása, eredmények kommunikálása az ügyfél felé
  • Mérések, analízisek végrehajtása
  • Szoros együttműködés a nemzetközi fejlesztési partnerekkel
  • Szoftverfejlesztés C nyelven, beágyazott környezetben
  • Árajánlatok előkészítésének támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • C/C++ ismeret
  • Verziókövető rendszerek ismerete (pl.: ClearCase)
  • Munkatapasztalat fejlesztési projektekben
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Minőségtudatosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mikroelektronikai (SW) és autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Rác
ildiko.rac@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.