Raktári adminisztrátor

Autóalkatrész forgalmazásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk raktári adminisztrátor munkakörbe 1 fő állandó munkavállalót.

Feladatok

  • a raktárvezető munkájának támogatása
  • raktári folyamatokhoz kapcsolódó raktári adminisztráció ellátása,
  • vonalkódok leolvasása, áruátvétel,
  • raktári elektronikus rendszer használata.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség,
  • tapasztalat raktári adminisztrációban,
  • angol nyelv alapfokú ismerete,
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • pontos, precíz munkavégzés.
Előny: logisztikai érdeklődés.

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend: 8:00-tól 16:30-ig,
  • versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye

Páty

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kocsis Ivett Dalma
30/428-7739
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.