Beszerzési koordinátor

Komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk részére keresünk új munkatársat Debrecenbe.

Feladatok

  • Beszerzési folyamat kialakítása és szabályozása
  • Beszerzési controlling rendszer keretfeltételeinek kialakítása, működtetése
  • Beszállítók rendszerének kiépítése, fejlesztése és karbantartása
  • Potenciális szállítók felkutatása, kiválasztása
  • Beszállítók értékelési rendszerének létrehozása és működtetése
  • Beszerzési terv, stratégia összeállítása
  • Tenderek és tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződéskötések menedzselése
  • IT fejlesztésekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év operatív vagy stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalat
  • 1 milliárd Ft-nál nagyobb nagyságrendű éves beszerzési volumen menedzselésében szerzett, kategóriamenedzsmenten alapuló tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Közvetlen, családias környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Versenyképes bérezés és jutattási csomag

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Enikő Török
+36-30-428-1411
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.