Trade Marketing Manager

Egyik legismertebb multinacionális partnercégünk megbízásából Trade Marketing Managert keresünk az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok

  • Tényekre épülő csatorna specifikus stratégiai és végrehajtási tervek kidolgozása a rendelkezésre álló információs rendszerek, költségtervek által biztosított fogyasztói információk felhasználásával.
  • A Modern Trade csatorna (nemzetközi hyper és szupermarket láncok) méretének, trendjeinek, fejlődésének és lehetőségeinek folyamatos figyelemmel kísérése, a lehetőségek kihasználására programok kidolgozása.
  • További perspektívák feltérképezése, partner orientált tervek megvalósításának irányítása számszerű nyereségkalkulációk kidolgozásával a kiskereskedők felé történő értékesítés és a csatornán belüli fogyasztás növelése céljából.
  • Az idő közben felmerülő akadályok elhárítása a kitűzött tervek megvalósítása érdekében.
  • A stratégiák, tervek, standardok és promóciók megvalósulásának és hatásainak követése, értékelése, szükség esetén módosítása.
  • Az éves tervek kidolgozása csatornánként, megvalósításuk folyamatos ellenőrzése és értékelése.
  • Folyamatos egyeztetés és koordináció a társosztályok illetékes munkatársaival.
  • Kapcsolattartás, információ átadás az értékesítési munkatársak részére.
  • 1 beosztott munkájának koordinálása, céltudatos fejlesztése, éves teljesítmény értékelés

Elvárások

  • Minimum 5 év tapasztalat FMCG trade marketing területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Dinamikus, proaktív személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Horovitz
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.