Junior Webes Alkalmazásfejlesztő (PHP)

Marketing szoftver fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk Junior Webes Alkalmazásfejlesztőt.

Feladatok

  • Új funkciók back-end oldalának implementálása
  • Adatbázis sémák tervezése, optimalizálása
  • REST API továbbfejlesztése
  • Sebesség optimalizálás alkalmazás szerveren és adatbázis szerveren
  • Biztonságos, skálázható kód írása
  • Tesztelés, hibakeresés
  • Új technológiák, megközelítések folyamatos megismerése

Elvárások

  • IT területen szerzett diploma
  • Legalább 1 éves objektum orientált PHP7 és MySQL tapasztalat
  • Tapasztalat verzió menedzsment rendszerben (Git vagy SVN)

Előnyt jelent:
  • PHP keretrendszerek ismerete
  • NoSQL tapasztalat (Cassandra, MongoDB)
  • NodeJS tapasztalat
  • Amazon AWS-sel szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Családias, kellemes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Szentes
+36 20 294 82 49
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.