Sofőr darus teherautóra

Munkatársakat keresünk Osztrák tulajdonú fém és elektronikai hulladékanyag kereskedő és feldolgozó partnerünkhöz. Kiemelkedő bérezéssel, családbarát munkarenddel, Modern Mercedesz típusú, darus teherautókra.

Feladatok

  • A járművek biztos- precíz kezelés napi 8 órában
  • vezetés
  • le és felrakodás autós daru segítségével
  • ügyfélkezelés
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Könnyű-vagy nehézgépkezelői jogosítvány és gyakorlat -(autóra szerelt daru),
  • C, E kat. jogosítvány,
  • érvényes digitális sofőrkártya,
  • GKI kártya,
  • PÁV II.,
  • balesetmentes vezetés
  • Előnyt jelent: ADR vizsga

Amit kínálunk

  • 1 műszakos, rugalmas munkarend
  • kiemelkedő bérezés
  • modern géppark

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dóra Száraz
+36 30 190 9694
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.