IT Recruitment consultant

IT researcherek, recruiterek figyelem! Itt a lehetőség, hogy csatlakozzatok Magyarország piacvezető munkaerő közvetítő cégének tanácsadói csapatához!

Ha szeretnéd eddigi recruitment tapasztalatodat cégünk egyik sztárcsapatában továbbfejleszteni, itt az idő! Nálunk kimaxolhatod a 360 fokos tanácsadói modellt, az end-to-end recruitment mellett ügyfélkapcsolatok és üzletfejlesztés terén is a legjobbaktól tanulhatsz!

Feladatok

Munkaköröd része lesz majd:

  • End-to-end recruitment folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás
  • Új, potenciális ügyfelek megkeresése, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása
  • Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel

Elvárások

Amivel rendelkezned kell:

  • Recruiter/researcher tapasztalat (IT/Telco terület előnyt jelent)
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:

  • Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
  • Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
  • Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
  • Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
  • Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
  • Kitartó, kreatív és terhelhető vagy

Amit kínálunk

Miért a Randstad-ot válaszd?
  • A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni
  • Multinacionális, biztos háttér, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
  • Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
  • Nagyfokú szabadság, ahol a kreativitás nem csupán megengedett, hanem egyenesen elvárás
  • Jó fej csapat, színes egyéniségek körülötted

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jávorszki Judit
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.