Raktáros

Biatorbágyi partnercégünk részére keresünk munkavállalókat raktáros munkakörbe. Azonnali álláslehetőség, könnyű felvételi folyamat!

Feladatok

  • Raktár rendbentartása
  • Raklap rendezés
  • Targoncavezetők munkájának segítése
  • Áruösszekészítés
  • Anyagmozgatás

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Monotonitás tűrés
  • Megbízhatóság
  • Bűntetlen előélet
  • Raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (teljes körű tájékoztatás telefonon)
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 3. hó utáni béremelés + cafetéria (bruttó 35 000/hó)
  • Azonnali belépési lehetőség + könnyű felvételi folyamat

Céges busz biztosított az alábbi településekről:
Budapest, Budaörs, Tatabánya, Vértesszőlős, Felcsút, Bicske, Mány, Zsámbék

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Huppauer Tímea
tatabanya@randstad.hu
06 34 200 330
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.