Marketing Expert

Multinacionális gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó ügyfelünk részére keresünk jelenleg egy dinamikus, angolul folyékonyan beszélő kollégát Marketing Expert pozícióba.

Feladatok

  • Éves szinten a marketing terv elkészítése és megvalósítása különböző értékesítési csatornákra igazítottan
  • A marketing büdzsé beosztása és felügyelete éves szinten
  • Hírlevelek, weboldalak, social-media felületek folyamatos frissítése, kezelése
  • Termékbevezetések megvalósítása
  • Partnertalálkozók és céges rendezvények megszervezése
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal marketing kérdésekben
  • Piaci változások, versenytársak figyelemmel követése
  • Lojalitás program irányítása

Elvárások

  • Min. 3 éves marketing területen szerzett átfogó szakmai tapasztalat
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Lendületes, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Deákné Töreky Zita
zita.toreky@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.