Értékesítési képviselő

Informatikai szaktanácsadó partnerünk számára keresünk elhivatott, hosszú távon az érékesítés területén elhelyezkedni vágyó lelkes, agilis fiatalokat, vagy már tapasztalattal rendelkező értékesítőket!

Feladatok

  • B2B üzletfejlesztés
  • Új partnerek felkutatása, tárgyalások szervezése
  • Tárgyalások, szerződéskötések folyamatainak teljes körű menedzselése
  • Esetenként meglévő partnerek kezelése
  • Piaci trendek folyamatos nyomon követése, fejlesztési javaslatok tétele
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Adminisztratív teendők

Elvárások

  • Értékesítői attitűd (1-3 éves értékesítési tapasztalat előny), elhivatottság az értékesítés iránt
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség, kiváló kapcsolatteremtő-, illetve tárgyalási készség
  • Fejlődni, tanulni akaró személyiség
  • Eredmény-orientált attitűd
  • Önállóság
  • Kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Diploma előny
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szegmensében piacvezető vállalat
  • Professzionális csapat és termékek, szolgáltatások
  • Kreatív munkakör, nagy szabadság a napi és hosszútávú munkavégzés során
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pomázi Gergely
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.