Toborzási tanácsadó, Tatabánya

A munkahelyeden ülve az álmaid pozíciójáról álmodozol?

Szereted a multinacionális cégek által nyújtott biztonságot, de egy kisebb, családiasabb vállalatot keresel, ahol kibontakozhat színes egyéniséged?

Szeretnél változatos, érdekes munkát végezni egy olyan helyen, ahol értékelnek és megbecsülnek?

Tatabányai csapatunkba keresünk tapasztalattal rendelkező tanácsadó kollégát!

Feladatok

Főbb feladataid lennének:

  • Jelöltek felkutatása, interjúztatása és értékelése, tehát toborzás-kiválasztás lebonyolítása A-tól Z-ig, szellemi (esetenként fizikai) pozíciókban
  • E-mailes, telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése
  • Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
  • Piackutatás, információszerzés, kapcsolati tőke mozgatása
  • Karriernapokon, állásbörzéken való aktív részvétel
  • On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások

Amivel rendelkezned kell:

  • Toborzásban, kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetésben jártasság
  • Energikus, eredmény orientált személyiség
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

Miért a Randstad-ot válaszd?

  • A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk számodra (talent management program, young manager program)
  • Multinacionális, biztos háttér, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
  • Nagyfokú szabadság, ahol a kreativitás nem csupán megengedett, hanem egyenesen elvárás
  • Jó fej csapat, színes egyéniségek körülötted

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jávorszki Judit
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.