Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs - Teljes munkaidő

Budapest, 2. kerületi háztartási gép szervizt üzemeltető partnercégünk csapatába keresünk 1 fő tapasztalt telefonos ügyfélszolgálati munkatársat. Napi 8 órás munkaviszonyba keresünk csak!

Feladatok

  • beérkező telefonhívások fogadása
  • hiba bejelentések felvétele és dokumentációja
  • a betelefonáló ügyfél pontos, precíz kiszolgálása
  • kapcsolattartás a szerviz munkatársaival

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • ügyfélközpontúság
  • kiváló kommunikációképesség
  • empátia és türelem
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat elvárás!

Amit kínálunk

  • a munkavégzés csak hétköznapokon zajlik
  • modern, felszerelt irodai környezet
  • fiatalos, jókedvű csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem kattintson a "Jelentkezem" gombra. A regisztráció csak pár percet vesz igénybe!

Katalin Kissné Szilágyi
06 30 98 100 58
katalin.szilagyi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.