Facility Supervisor

Partnerünk egy világvezető multinacionális vállalat, amelynek profilja magában foglal kutató, fejlesztő és gyártó tevékenységet egyaránt.

A cégcsoport új beruházást tervez a Komárom-Esztergom megyei gyártási egység bővítéseként, ehhez keresünk Facility Supervisor pozícióba ambiciózus, tapasztalt mérnök kollégát.

Jelentkezz és légy tagja a kick-off csapatnak!

Feladatok

  • Projekt előkészítés, engedélyezési előírások, szabványok összegyűjtése, műszaki igények és megvalósítás felmérése
  • A projektek költségvetésének, illetve előzetes költségkalkulációinak előkészítése
  • Az épülő gyártási egység teljes hűtés-fűtés, vízellátás, villamos rendszerének kivitelezésének és a közüzemi bekötéseknek felügyelete
  • A kivitelezési tevékenység kapcsán a projektben részt vevő alvállalkozók szakmai ellenőrzése; az alvállalkozóknak a kivitelezési munkálatok végzése közben történő folyamatos minőségi-, mennyiségi és határidős ellenőrzése
  • Heti, havi riportok, előrehaladási jelentések elkészítése

Elvárások

  • felsőfokú gépész mérnöki/épületgépész mérnöki végzettség
  • min. 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • facility projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat (akár szolgáltati oldalon is!)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • erős adminisztratív készségek (pontos, alapos munkavégzés, rendszeres riportálás, jegyzőkönyv vezetés okán)
  • kiváló kommunikációs készség (mind az alvállalkozókkal, beosztott munkavállalókkal, mind a vezetőség felé)

Előny:
  • Japán szervezeti kultúra ismerete/ Japán vezetésű cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • vegyipari/élelmiszeripari/gyógyszeripari tapasztalat
  • csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk

A cég széles körű juttatási csomagot és kiemelkedő alapbért, valamint multinacionális hátteret biztosít, melynek része a Japánban vagy Koreában történő szakmai betanulás.

Fejlődési lehetőség: későbbi előrelépés Facility manager pozícióba

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezését elküldheti a "Jelentkezzen most" gombbal vagy az alábbi e-mail címre (tárgyban jelölje meg a pozíciót).

katalin.szilagyi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.