Kézi anyagmozgató 2 műszakos munkarendbe

Tatabányán az ipari parkba 2 műszakos álláslehetőség! Olyan munkát keresel ahol nem kell éjszaka dolgoznod? Jelentkezz most, kézi anyagmozgatási feladatkörünkre! Itt egyből céges dolgozó lehetsz és céges buszjáratot is biztosítunk! Pályakezdőket is várunk!

Feladatok

Műszakrend: 06:00-14:00, 14:00-22:00.

Feladatkör: a termelési terület ellátása alapanyagokkal és a kész termékek mozgatása. A termelési területen dolgozó kollégák munkavégzésének segítése (alapanyag mozgatás, terület ellátás csomagoló eszközökkel, késztermékek mozgatása kézi békával).

Bérezéssel kapcsolatos információkkal és teljes körű tájékoztatással fordulj hozzánk elérhetőségeink egyikén.

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Termelési környezetben való együttműködés
  • Munkájára igényes hozzáállás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés + műszakpótlék
  • Napi étkezési támogatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (kvalifikációkkal)
  • Bejárási támogatás vagy biztosított céges buszjárat
  • Dolgozóbarát légkör
  • Jó csapatszellem, kellemes légkör

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tímea Huppauer
06 30 258 1027 vagy 06 34 200 330
tatabanya@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.