Termelési asszisztens

Továbblépnél az operátori pozícióból, de nem jelent gondot a 3 műszak? Szereted az adminisztrációt és nem riaszt meg a felelősségteljes munka?
Tatabányán az ipari parkba termelési asszisztens kollégákat akár azonnali kezdéssel!

Itt egyből céges dolgozó lehetsz! Céges buszjárat a megye több településéről.

Feladatok

Feladatkör: termelési csomag előkészítése, az MES/SAP-ban a tranzakciók végrehajtása a termelés számára, az anyagok fizikai mozgásának a segítése, a WIP termelés fizikai leltározásának a szervezése, valamint a kapcsolódó folyamatok fejlesztésének a segítése. Ennek a pozíciónak a betöltője felelős még az osztály adminisztratív munkájának támogatásáért (munkaidő adminisztráció, termelési teljesítménymutatók jelentése stb.).

Elvárások

  • Szakközépiskola / gimnázium (érettségi)
  • Olyan környezetben szerzett tapasztalat, ahol a magas minőség elengedhetetlen
  • Tanulásra való képesség és hajlandóság
  • Tapasztalat termelési környezetben

Amit kínálunk

Kiemelkedő bérezés + műszakpótlék
Cafetéria már kezdettől
Egyből céges dolgozóként kezdhetsz!
Bejelentett munkaviszony, határozatlan munkaszerződés
Céges buszjárat vagy kiemelt bejárási támogatás
Napi étkezési támogatás
Dolgozóbarát környezet
Jó csapatszellem és kellemes légkör

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tímea Huppauer
06 30 258 1027 vagy 06 34 200 330
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.