Létesítménymérnök

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  •   A létesítmények berendezéseinek, gépeinek üzemeltetése során felmerülő problémák megszüntetése, ill. megelőző intézkedések meghatározása hosszútávra.
  • A létesítménygazdálkodás illetékességi területén tevékenykedő kivitelezőkkel, szolgáltatókkal, ill. külső partnerekkel történő kapcsolattartás és a kötendő szerződések előkészítése, naprakészen tartása.
  • Az általa felügyelt és irányított terület által használt és üzemeltetett gépek, berendezések, szerszámok rendben, üzemkész állapotban tartatása, az üzemeltetési feladatokat végző berendezések, gépek ellenőrzése, üzemelési adataiknak értékelése, kimutatások, nyilvántartások készítése.
  • Részvétel a létesítménygazdálkodás illetékességi területén működő projektekben.
  • Az autonóm és tervszerű karbantartások ellenőrzése, a külső vállalkozók által elvégzett munka minőségének ellenőrzése.
  • Közreműködés a vállalat munka- tűz- egészség és környezetvédelmi tevékenységében.
  • Az energetikai és környezetvédelmi mutatószámok, eredmények folyamatos figyelemmel kísérése.
  • Az energia és környezetirányítás által megfogalmazott operatív feladatok végrehajtása, ill. közreműködés a környezetvédelem és energia spórolás céljainak stratégiai pontjainak meghatározásában.
  • A vállalat energiamanagement és környezetvédelmi stratégiájában megfogalmazott célok teljesítésére intézkedések megfogalmazása.
  • Szükség esetén az EHS osztály egyéb feladataiban való közreműködés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (épületgépészet, létesítménymérnöki terület)
  • Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább erős társalgási szintű aktív angol VAGY német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Minőség-központúság
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Proaktív és megoldásorientált személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria)
  • Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
  • Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
  • Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.