Termelési munkatárs

Tatabányai álláslehetőség azonnal! Folyamatos 12 órás munkarend, szabad hétköznapokkal és hétvégékkel!

Ha nem szeretsz egyedül egy gép mellett ülni vagy állandó elégedetlenséget érzel jelenlegi munkahelyeden ez a te lehetőséged lesz! Itt csapatban dolgozhatsz egy jó légkörben!
Bérezéssel kapcsolatos kérdésekkel keress bátran minket a lenti elérhetőségek egyikén! Magas kereseti lehetőség!

Feladatok

  • Vizuális ellenőrzés
  • Kézi anyagmozgatás
  • Gyártási gépek folyamatos működtetése
  • Papír- és elektronikus alapú adminisztráció
  • Munkavégzés jellege: könnyű fizikai állómunka

Elvárások

  • hosszú távra tervező munkatársakat keresünk
  • műszak változtatás esetén 3 műszakos munkarend elvállalása
  • kézügyesség

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér plusz juttatásokkal
  • jelenléti és teljesítmény alapú bónusz (bruttó 50 000 Ft)
  • legalább nettó 20 000 Ft cafetéria belépéstől
  • 100 % bejárási támogatás
  • több nyitott pozíció
  • további céges kedvezmények

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tímea Huppauer
06 30 258 1027
06 34 200 330
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.