Termelési munkatárs

Termelési munkatársakat keresünk 3 műszakos munkarendbe a Tatabányai Ipari Parkba! Hosszú távra keresünk új munkatársakat egészségügyi termékek gyártásához.
ITT EGYBŐL CÉGES DOLGOZÓ LEHETSZ!

Feladatok

  • Vizuális ellenőrzés
  • Anyagvizsgálatok
  • Gyártási gépek folyamatos működtetése
  • Papír- és elektronikus alapú adminisztráció
  • 5S rendszer betartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend elvállalása
  • munkájára igényes hozzáállás
  • sikeres tesztírás
  • hajháló és védőszemüveg viselete minden területen
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • kimagasló bérezés
  • béremeléssel járó továbbképzések
  • napi étkezési támogatás
  • elismerő és családbarát támogatás
  • cafetéria már a kezdéstől
  • utazási költségtérítés
Céges buszjárat: Komárom – Ács – Nagyigmánd – Mocsa – Kocs - Bakonycsernye – Balinka - Mór – Pusztavám

Munkavégzés helye

Tatabánya, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tímea Huppauer
06 30 258 1027
06 34 200 330
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.