Gépkezelő

Székesfehérváron azonnali álláslehetőség gépkezelő pozícióban! Folyamatos vagy 3 műszakos munkarendbe keresünk kollégákat 8 órás munkavégzéssel. Kiemelt bérezési lehetőség, akár azonnali kezdőssel is!

Feladatok

  • Alumínium termékek előállítása a megadott gépek
segítségével
  • Gépek folyamatos működtetése utasítások alapján
  • Megfelelő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatos vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • hosszútávra keresik a munkatársakat
  • 8 általános iskolai végzettség
  • terhelhetőség

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria 3 hónaptól
  • karácsonyi juttatás
  • negyedéves prémium,
  • magasabb műszakpótlékok
  • önkéntes nyugdíjpénztár

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zita Záhoczky
+36 34 200 330
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.