Gépkezelő

Új kollégákat keresünk gépkezelői munkakörbe! Túl monoton és kihívásokban szegény a jelenlegi állásod? Adj esélyt a személyes fejlődésnek és légy egy dinamikusan bővülő cég új tagja!

Feladatok

Feladatok:
  • fűrészgépek, CNC vagy PLC vezérlésű gépek kezelése
  • alkatrészek, félgyártmányok és késztermékek gyártása
  • berendezések tisztítása, beállítása, kisebb karbantartási munkák elvégzése.
  • belső anyagmozgatások és árucsomagolások elvégzése.
  • gyártásközi ellenőrző lapok, OEE lapok és Munkalapok töltése

Elvárások

Elvárások:
  • Gyártásban szerezett tapasztalat
  • 8 osztályos végzettség
  • Csoportban végzett munkára való alkalmasság

Gyártás területen védőeszközök használata: acélbetétes cipő, füldugó, szemüveg, hosszú nadrág.

Amit kínálunk

Juttatási csomag:
versenyképes bérezés
13.havi fizetés
bónuszok
céges buszjárat a megye több pontjáról
családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Ózd

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Huppauer Tímea
34/200-330
E-mail: [email protected]
Tatabánya, Komáromi út 21. Randstad iroda
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.