Karbantartó technikus (Inflator gyártás)

Miskolci autóipari gyártó partnerünkhöz keresünk tapasztalt karbantartó kollégát

Feladatok

— Gépmeghibásodások okainak feltárása és elemzése,
— magasan automatizált gyártósori gépek, berendezések karbantartása, javítása,
— megelőző karbantartási tevékenység kialakításában való részvétel és a meglévő folyamatok javítása a
zökkenőmentes termelés érdekében,
— az előkészítő karbantartási munkálatok elvégzése minden berendezésen, valamint az új gépek telepítésének
gördülékeny végrehajtásának biztosítása,
— termeléshez közvetetten kapcsolódó anyagok nyomon követése, anyagigények leadása,
— munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció vezetése, naprakészen tartása.

Elvárások

— Szakirányú középfokú villamos ipari végzettség,
— minimum 3 éves szakmai tapasztalat gépkarbantartás területén multinacionális környezetben előnyt jelent,
— magas szintű elkötelezettség és kezdeményező készség.

Előnyt jelent:
— magas fokú automatizáltsággal rendelkező gyártósorokon szerzett karbantartási ismeret (pneumatika,
szenzorika, elektronika, stb.),
— kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban.

Amit kínálunk

— Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér,
— Modern, tiszta munkakörnyezet, technológia,
— Versenyképes juttatási csomag,
— Fejlődési lehetőség,
— Utazási költségtérítés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.