Karbantartó mérnök, Hardver-Szoftver tesztelés

Miskolci autóipari partnerünk részére keresünk karbantartó mérnök kollégát.

Feladatok

  • A gyártásban található tesztberendezések szoftveres, hardveres karbantartása,
  • Új tesztberendezések telepítése, beüzemelése,
  • Tesztberendezésekhez tartózó pótalkatrész listák és karbantartási tervek definiálása és fejlesztése,
  • A gyártásban található programozható vezérlők szoftveres, hardveres karbantartása,
  • Új gyártóberendezések telepítésének koordinálása, beüzemelésben való részvétel,
  • Karbantartó technikusok támogatása, oktatása,
  • Berendezésekben bekövetkezett hibák analízise,
  • Auditokra való felkészülés támogatása.

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség (BSc vagy MSc)
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvismeret; német nyelvtudás előnyt jelent,
  • Haladó MS Office ismeret,
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, tanulási hajlandóság, cél és eredményorientált személyiség.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér,
  • Modern, tiszta munkakörnyezet, technológia,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Utazási költségtérítés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Iván Ágnes
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.