Minőségügyi specialista (Compliance)

Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége. Komáromi telephelyük a vállalat európai minőség-ellenőrzési és kiemelt disztribúciós központja. Számukra keresünk új kollégát minőségügyi specialista munkakörbe, Quality Compliance területre.

Feladatok

  • A Minőségbiztosítási megfelelőségi funkciók támogatása, felelősség a kivizsgálások és javító-megelőző intézkedések koordinálásáért
  • Hibakivizsgálások végzése, beleértve a gyökérokok meghatározását, javító intézkedések azonosítását és bevezetését a minőségügyi rendszerbe
  • A hibák felderítése során információgyűjtés a telephely érintett osztályaitól, az érintett szerződéses partnerektől, velük való folyamatos kapcsolattartás
  • A kivizsgálások és akciótervek határidőre való elkészítésének és azok hatékony megvalósításának ellenőrzése, nyomon követése
  • Felülvizsgálat, eltérések elemzése, trendek analizálása
  • Kommunikáció a központi és globális minőségügyi területekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Analitikus szemlélet, eredmény orientált, proaktív személyiség
  • Jó probléma megoldó készségek
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készségek
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Csapaton belüli előrelépési és egyéb karrierlehetőségek
  • Kiemelt javadalmazás (ingyenes étkezés, teljesítményarányos bónusz, letelepedési támogatás, ingyenes céges buszjárat, cafeteria)
  • Fiatalos, közvetlen munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Komárom

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lengyel Anna
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.