HR ügyfélszolgálati munkatárs

Partnerünk egy globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó vállalat, dinamikusan fejlődő csapatukba keresnek HR ügyfélszolgálati munkatársakat Kecskemétre.

Feladatok

• Tájékoztatás biztosítása a bérelszámolással, cafetéria juttatásokkal, társadalombiztosítással kapcsolatos lényeges kérdésekben,
• A NEXON szolgáltatást végző bérszámfejtő munkatársaival való kapcsolattartás és együttműködés,
• munkavállalók Cafeteria juttatásaival összefüggő feladatok ellátása, igény esetén tanácsadás,
• munkaidő-nyilvántartással és bérelszámolással kapcsolatos munkavállalói tájékoztatók készítése,
• A magas színvonalú szolgáltatás érdekében ügyfelek igényeire, kérdéseire megfelelő megoldások nyújtása, az ügyfélelégedettség folyamatos biztosítása.

Elvárások

• középfokú vagy felsőfokú szakirányú iskolai végzettséggel,
• HR ügyfélszolgálat területen szerzett szakmai tapasztalattal,
• a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályi ismeretekkel,
• legalább társalgási szintű német (szak)nyelvtudással,
• felhasználói szintű MS Office ismeretekkel.

Előnyt jelent:
• Felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
• NEXON programok ismerete,
• Számviteli ismeretek,
• Bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

• Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
• Kulturált irodai környezet, modern eszközpark,
• Folyamatos szakmai képzések,
• Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Erdődi Anna +3630 628 9964
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.