Senior Projektvezető

Nemzetközi ingatlanfejlesztő cég önállóan működő ingatlankezelői és létesítménygazdálkodói csoportja, mely kereskedelmi ingatlanokat (irodaházakat, ipari parkokat, bevásárlóközpontokat) üzemeltet, munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

•Újonnan induló saját fejlesztés teljes körű összefogása és vezetése
•Tervező kiválasztás, tervezés koordinálása
•Projekthez kapcsolódóan hatósággal történő egyeztetések, hatósági ügyintézés
•Kivitelezői tender lebonyolítása
•Projekt vállalkozásba adása
•Kivitelezők munkáinak felügyelete, ellenőrzése
•Projektadminisztráció elvégzése (kooperációk megtartása, riportálás, pénzügyi nyomon követés)
•Kapcsolattartás tulajdonosokkal, és leendő bérlőkkel

Elvárások

•Minimum 5 éves projektvezetői tapasztalat
•Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (építész-/építőmérnök)
•Számítógép felhasználó szintű kezelése
•Önálló munkavégzés, kreatív problémamegoldó készség
•Jó kommunikációs készség
•Középfokú angol nyelvtudás
•Bérlői kiépítések, vagy A kategóriás épületek átépítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

Kiemelkedő bérezés
Dinamikusan fejlődő vállalat
Fiatalos, összetartó, profi csapat
Szakmai támogatás, mérnöki háttér
Egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Illés-Tóth Marianna
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.