Analitikus

Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége. Komáromi telephelyük a vállalat európai minőség-ellenőrzési és kiemelt disztribúciós központja. Számukra keresünk új kollégát analitikus munkakörbe.

Feladatok

  • Szilárd gyógyszerformák műszeres analitikai és egyéb fizikai-kémiai vizsgálata a belső előírások szerint, a vonatkozó minőségbiztosítási követelmények betartásával
  • Műszeres analitikai módszerek (HPLC, GC, kioldódás vizsgálat, IR/UV spektroszkópia) és egyéb fizikai vizsgálati módszerek alkalmazása
  • A mérési eredmények könyvelése az aktuális GMP követelmények alapján
  • A vizsgálati eredmények minősítése és jóváhagyása
  • A kalibrálási szabályok betartásának ellenőrzése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség Bsc/Msc (gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biomérnök)
  • Klasszikus és műszeres analitikai (kiemelten HPLC) ismeretek
  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat és analitikus/kromatográfiás szakmérnök végzettség előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 2 műszakos (6-14; 14-22) munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek
  • Alaposság, precizitás
  • Pályakezdők, tapasztaltabb jelöltek és vegyésztechnikusok jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati kultúra
  • Modern rendszerekkel, 50 HPLC-vel felszerelt labor
  • Előrelépési lehetőségek, hosszabb távon karrierlehetőségek akár más szakterületeken is
  • Kiemelt javadalmazás (ingyenes étkezés, műszakpótlék, teljesítményarányos bónusz, letelepedési támogatás, ingyenes buszjárat)
  • Fiatalos, közvetlen légkör

Munkavégzés helye

Komárom

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lengyel Anna
anna.lengyel@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.