Minőségügyi Specialista (új termék bevezetés)

Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége. Komáromi telephelyük a vállalat európai minőség-ellenőrzési és kiemelt disztribúciós központja. Számukra keresünk új kollégát minőségügyi specialista munkakörbe, aki új termék bevezetése esetén biztosítja a termék indításához szükséges dokumentáció rendelkezésre állását, és összefogja az ehhez kapcsolódó kommunikációs folyamatokat.

Feladatok

  • Az új termék bevezetésével kapcsolatos tervek nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás a Lauch Manager kollégákkal
  • Beszállítókkal való aktív kommunikáció és együttműködés (dokumentációk bekérése, ellenőrzési folyamatok koordinálása, visszajelzés)
  • Rendszeres részvétel telefonkonferencia megbeszéléseken, egyeztetés külföldi beszállítókkal és a cég más telephelyeinek, gyárainak képviselőivel
  • Az új termékek bevezetésével kapcsolatos változások minőségbiztosítási nyomonkövetése és a változtatások végrehajtása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • Gyógyszeripari tapasztalat és GMP ismeretek előnyt jelentenek
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Jó probléma megoldó képességek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek
  • Pályakezdők és tapasztalt jelöltek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Határozott idejű munkaszerződés, de hosszabb távon széleskörű karrierlehetőségek
  • Kiemelt javadalmazás (ingyenes étkezés, teljesítményarányos bónusz, letelepedési támogatás, ingyenes buszjárat, cafeteria)
  • Fiatalos, közvetlen légkör

Munkavégzés helye

Komárom

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lengyel Anna
anna.lengyel@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.