Szerszámkarbantartó

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • A vállalat tulajdonában lévő fröccsöntő szerszámok gyártóképességének biztosítása
  • Az autonóm karbantartási feladatok végrehajtása
  • A műanyagüzemi szerszámkarbantartással kapcsolatos folyamatok koordinálása, a gyártás priorizálása alapján
  • A munkahelyi berendezések és szerszámok felügyelete, állapotmegőrzése, szükség esetén pótlásának kezdeményezése
  • A munkahelyi berendezések karbantartása és fejlesztése (javaslattétel)
  • A műanyagüzem folyamatainak elősegítése és fejlesztése saját felelősségi körben

Elvárások

  • Lakatos vagy műszerész végzettség mechanikai területen
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minőség orientált személyiség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Nyitottság, rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő műszakpótlékok
  • Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
  • Vállalati bónuszrendszer
  • Barátságos légkör egy piacvezető multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.