Java fejlesztő

Egy innovatív vállalathoz keresünk most Java fejlesztő kollégákat, belső K+F fejlesztésekkel foglalkozó csapatukba illetve nemzetközi partnerük számára is, akik a világ egyik vezető multinacionális pénzügyi cégeként új fejlesztőkkel bővítenék már meglévő osztályaikat.

Feladatok

  • változatos projektekben való részvétel
  • belső szoftverek tovább fejlesztése
  • gyors és magas minőségű megoldások szállítása az ügyfelek részére
  • részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • hatékony kommunikáció és együttműködés más fejlesztői csapatokkal, tesztelőkkel és
üzleti elemzőkkel

Elvárások

  • minimum 2-3 éves tapasztalat JAVA SE és/vagy EE rendszerekben
  • Java Spring, Maven, REST, Hibernate
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • csapatjátékos, kreatív személyiség

Előny:
  • német nyelvtudás
  • mobilalkalmazás fejlesztés

Amit kínálunk

  • vonzó juttatási csomag
  • változatos projektek
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • céges nyelvi képzések
  • összetartó csapat
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Annamária Nagy
[email protected]stad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.