Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Feladatok

• a reptér területére belépő személyzet, utasok és csomagok ellenőrzése,
• a légi közlekedésre veszélyes tárgyak és anyagok kiszűrése,
• gyanús személyek és tárgyak ellenőrzése,
• csomagok figyelése a monitorokon, kapuknál ellenőrzés végzése.

Elvárások

  • alapfokú angol nyelvtudás (tudni kell válaszolni, ha kérdeznek),
  • érettségi,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

  • fix alapbér + műszakpótlék,
  • cafeteria,
  • negyedéves bónuszok,
  • céges transzfer buszjárat, amely háztól házig visz (kizárólag reggel 6 előtti
kezdés és este 10 utáni végzés esetén!)
A munka feltétele a Védelmi ellenőri tanfolyam elvégzése, mely INGYENES és fizetés is jár alatta!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Iván Ágnes
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.