Supplier Quality Analyst

Feladatok

  • Közreműködés egyedi alkatrészek és alkatrészcsoportok (modulok) vizsgálatának megtervezésében,
statisztikai elemzések készítése a bejövő áruk minőségi trendjeiről, valamint a hibás alkatrészek arányairól,
bejövőáru ellenőrzések elvégzése és szükség esetén reklamációs eljárás indítása a beszállítóval szemben,
a beszállítónál bevezetett helyesbítő intézkedések felügyelete a beszállított cikkek minőségének javítása érdekében,
hibaelemzések végzése és/vagy összehangolása, helyesbítő intézkedések bevezetése és felügyelete,
közreműködés a beszállítók minősítésében.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 1-3 év minőségbiztosítási területen autóipari tapasztalat (lehetőség szerint SQA területen)
  • Autóipari szabványok ismerete (IATF),
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás; német nyelvtudás előnyt jelent,
  • Minőségbiztosítási szabványok, statisztikai módszerek ismerete (8D, MSA, SPC)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Éves kombinált helyi bérlet
  • Modern technológia, korszerű, tiszta környezet
  • Fejlődési lehetőség, stabilitás, hosszú távú lehetőségek
  • Ingyenes sportolási lehetősége
  • Kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat: étkezés, sport, ruházat egészségmegőrzés, gépkocsihoz kötődő szolgáltatások, oktatás

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ágnes Iván
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.