Értékesítő (Account Manager)

A hazai PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő partnercégünk számára Értékesítőt (Account Manager) keresünk.

Feladatok

  • Különböző szoftverek, rendszer megoldások ipari cégek felé történő értékesítése
  • Teljes értékesítési folyamat kezelése
  • Új ügyfelek felkutatása, ügyfél kapcsolatok kiépítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • Vevői igények feltérképezése, ajánlatok készítése
  • Marketing feladatok ellátása, prezentációk elkészítése és megtartása

Elvárások

Felsőfokú végzettség (műszaki, közgazdasági végzettség előny)
Vállalati szoftverek értékesítésben szerzett tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Szakmai motiváció, erős értékesítői attitűd
Kiemelkedő kommunikációs készség

Amit kínálunk

Családias légkör
Inspiráló munkakörnyezet
Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
Versenyképes bérezés, céges autó

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
30/981 0054
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.