Adatvédelmi jogász

Partnerünk, mint energiaiparban jelen lévő szolgáltató számára keresünk adatvédelmi szakjogászt, legalább 1-3 éves tapasztalattal és angol nyelvtudással.

Feladatok

  • Adatvédelmi peres és nemperes eljárások képviselete
  • Az EU GDPR implementálásának támogatása
  • Adatvédelmi rendelkezések betartásának nyomon követése
  • Adatvédelmi panaszok kivizsgálása
  • Jogi tanácsadás

Elvárások

  • Felsőfokú jogi végzettség, jogi szakvizsga
  • Adatvédelmi szakjogász képzettség, folyamatban lévő tanulmányok
  • Adatvédelmi jog területén szerzett 1+ év tapasztalat
  • Angol szakmai nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Német szakmai nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorottya Sárik
dorottya.sarik@randstad.hu

Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.