CNC esztergályos/marós

Debreceni fémipari partnercégünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező CNC forgácsoló és CNC marós munkatársakat.

Feladatok

  • Esztergálandó/forgácsolandó alkatrészek megmunkáláshoz való előkészítése
  • Gép beállítása és a munkadarab bemérése
  • A gyártásba kiadott rajz alapján történő programírás
  • A félkész termék befoglaló méreteinek ellenőrzése
  • Készre forgácsolt/esztergált munkadarabok méreteinek ellenőrzése
  • Gép és tartozékainak karbantartása, a gép állagának megóvása

Elvárások

  • CNC forgácsoló vagy CNC esztergályos végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat CNC forgácsolásban vagy marásban
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Műszakrajz olvasás ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Bejárás támogatás
  • Béren felüli egyébb juttatások

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Enikő Török
+36-30-428-1411
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.