Szenior KKV ügyfélmenedzser

Kis-és középvállalati ügyfélmenedzsert keresünk a magyarországi pénzügyi szektor egyik nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bankjához.

Feladatok

  • tanácsadás a kis- és középvállalati ügyfelek részére,
  • széles termékpalettából kiemelkedő konstrukciójú termékek értékesítése,
  • számlacsomagok és hiteltermékek értékesítése,
  • a potenciális KKV ügyfelek feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése,
  • akvizíciós tárgyalások lefolytatása és ajánlatok kidolgozása,
  • a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • hitelkérelmek felülvizsgálata, előterjesztések írása, döntések előkészítése,
  • aktív cross-selling tevékenység

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • KKV területen szerzett 3 éves szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség
  • határozott fellépés
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag,
  • előrelépési lehetőség,
  • rendszeres továbbképzések és folyamatos szakmai támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.