Junior KKV ügyfélmenedzser

A magyarországi pénzügyi szektor egyik nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív, univerzális bankjához keresünk Junior ügyfélmenedzsert kis- és középvállalati üzletágba.

Feladatok

  • Hosszú távú, bizalmi kapcsolat kiépítése és ápolása a bank kisvállalati vagy középvállalati ügyfeleivel
  • Rendszeres ügyféltárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • Saját ügyfélkör folyamatos bővítése és a portfólió proaktív menedzselése
  • A bank által kínált széles termékpaletta kiemelkedő konstrukciójú termékekinek értékesítése
  • Tárgyalásjelentések és beszámolók készítése
  • Ajánlatok kidolgozozása és az éves ügyfélstratégiák összeállítása
  • Hitelkérelmek felülvizsgálata, előterjesztések írása és döntések előkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettség
  • Vállalati értékesítési vagy -finanszírozási területen 1-3 szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás előny
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Elemzői beállítottság és stratégiai látásmód

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú karrier lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil, multinaiconális háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Panka Zsidákovits
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.