Műszaki támogató (hajtás technika)

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő partner cégünk részére , amely világvezető az ipari automatizálás és hajtástechnika területén , keresünk műszaki támogató kollégát .

Feladatok

  • Villamos hajtások szakterületen műszaki szakértői
támogatás nyújtása

  • Szakmai megoldások kidolgozása, ajánlati anyagok
műszaki előkészítése

  • Igény esetén terepi kiszállás és feladatok ellátása ipari
környezetben

  • Felhasználók műszaki támogatása

  • Az új technológiák megismerése, teszt és bemutató
konfigurációk összeállítása

  • Elektronikus szakmai anyagok előállítása

  • Szakirányú meghatározott workshop anyagok
elkészítése, szakmai képzések tartása

  • A napi egyéb munkákban való részvállalás mellett
promóciós feladatokban való közreműködés (szakmai
rendezvények, web oldal szakmai frissítése, stb.)

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás (német nyelvtudás
előnyt jelent)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Önállóság

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, küldje az önéletrajzát a [email protected] email címre vagy keressen minket személyesen a +36 30 981 00 58-as számon.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.