Területi Képviselő

Szeretnéd értékesítési karrieredet egy stabil multinacionális cégnél folytatni? Szeretsz állandóan mozgásban lenni és kommunikálni? Szívesen csatlakoznál egy dinamikus csapathoz?

Légy piacvezető partnerünk csapatának legújabb tagja és folytasd karriered Területi Képviselőként!

Feladatok

FMCG termékek értékesítése kiskereskedelmi egységeknek
Rendelések felvétele, adminisztráció
Szerződések megújítása és újak megkötése
Kitűzött értékesítési célok szem előtt tartása és azok elérése
Promóciók előkészítése és azokban való aktív részvétel
POS anyagok elhelyezése

Elvárások

Középfokú végzettség
Érvényes jogosítvány és mininum 1 éves vezetési tapasztalat
FMCG szektorban szerzett értékesítési tapasztalat
Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
Magabiztos fellépés
Önállóság, jó problémamegoldó készség
Lendületes, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

Versenyképes juttatás
Lendületes, fiatalos csapat
Rugalmas munkaidő
Céges autó
Stabil hátterű, multinacionális környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Szántai-Kis
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.