Operátor (inlátorgyártás)

Feladatok

Szeretnél egy világszinten vezető autóipari cégnél dolgozni?
Szeretnél biztonsági rendszereket gyártani, és ezzel életeket menteni?
Szeretnél hosszútávon elhelyezkedni egy stabil, új és modern cégnél?

Feladatok:
Életeket mentő autóipari termékek gyártása,
Komplett légzsák modulok, légzsák alkotóelemek, és inflátor termékek gyártása,
A legnagyobb autógyártó vállalatok számára ( pl. BMW, Honda, Toyota),
Tesztelés, minőség-ellenőrzés, de ha termékfejlesztéssel kapcsolatos ötleted van, azt is szívesen fogadják.

Elvárások

Elvárások:
érettségi,
kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság
több műszakos munkarend vállalása,
erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

• Versenyképes juttatási csomag,
• Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
• 100%-os utazási költségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt,
• többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)
• modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
• fejlődési lehetőség,
• stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

[email protected]
m +36 30 281 3989
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.