Senior C# Szoftverfejlesztő

Budapesti központú, 15 európai országban jelen lévő telekommunikációs területen jelenlévő ügyfelünk fejlesztőcsapatába keresünk szenior C# szoftverfejlesztő munkatársat.

Feladatok

  • 6-8 fős szoftverfejlesztői csapat tagjaként részt vesz a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer folyamatos fejlesztésében, a felhasználói igényeknek és üzleti kihívásoknak megfelelően
  • Fontosabb modulok önálló tervezése és kódolása
  • Aktív közreműködés a szoftver és adatbázis architektúra tervezésében
  • Támogatja az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat adatbázis elemzések készítésével
  • Közreműködik a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként
  • .NET keretrendszer és a C# nyelv
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Termékcentrikus gondolkodásmód
  • Jó angol szakmai nyelvismeret
  • Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.NET, MVC, SOAP)
  • HTML és CSS ismeretek
  • MSSQL adatbázis ismerete és gyakorlata (tervezés, méretezés, tárolt eljárások optimalizálása)
  • Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)

Előnyt jelent:
  • Telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hálózati ismeretek (socket programozás, routing, NAT, firewall)
  • Jártasság VoIP technológiákban (SIP, RTP)
  • Önállóan vagy csapatban fejlesztett referencia munka bemutatása
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Előrelépési lehetőség vezető fejlesztői pozícióba
  • Szakmai kihívások, utazási lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dióssi Eszter
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.