SAP tanácsadó

Partnerünk Magyarország legismertebb könyvkereskedelmi vállalata. Bővülő csapatukba SAP tanácsadót keresünk.

Feladatok

  • End-to-end SAP bevezetések MM, SD, WM területen
  • Üzleti folyamatok tervezése, dokumentálása (business process reengineering)
  • Új üzleti igények alapján specifikációk készítése
  • Alkalmanként 2nd level SAP támogatás
  • Tesztesetek specifikálása, tesztesetek menedzselése
  • Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatás
  • Meglévő és új folyamatok működésnek támogatása
  • Kapcsolattartás az üzleti oldallal (belső ügyfelek) és a külső szakmai tanácsadókkal
  • Meglévő ABAP programok elemzése, továbbfejlesztése, optimalizálása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat SAP logisztikai modulok bevezetésében. business és technikai oldali jártasság egyaránt fontos
  • IT fejlesztési projektekben szerzett gyakorlat
  • Minimális ABAP kódolvasási/debugging tapasztalat előnynek számít
  • SAP FI/CO, Retail vagy AM modulok ismerete szintén plusz
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás (főként írás-olvasás terén)

Amit kínálunk

  • Izgalmas, sokszínű munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Dolgozói kedvezmények
  • Dinamikus légkör
  • Modern irodakörnyezet a belváros szívében

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Makai Gergely
gergely.makai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.