Könyvelő

Értékesítési területen jelen levő nemzetközi partnerünk tapasztalt könyvelő munkatársat keres.

Feladatok

Rendelkezel 1 éves könyvelői tapasztalattal?
Kicsit analitikusabb beállítottságú vagy?
Szívesen színesítenéd a feladatköröd kapcsolattartással?
Akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Az automatizált folyamatok analitikus egyeztetése
  • Kapcsolattartás a belsős kollégákkal

Elvárások

Elvárások:

  • Könyvelés területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat

Előny:

  • Angol vagy német nyelv alap szintű ismerete

  • SAP használata

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem

  • Széleskörű béren kívüli juttatás

  • Work-life balance

  • Stabil, kiszámítható munkakörnyezet

  • Könnyen megközelíthető lokáció

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Keszég Klaudia

[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.