C/C++ fejlesztő/mérnök (Linux)

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális cég munkatársakat keres budapesti irodájába C/C++ fejlesztő/mérnök (Linux) munkakörbe.

Feladatok

Vadászrepülő szimulációs rendszer fejlesztése földrajzilag elosztott Agile fejlesztői csapat tagjaként.

Elvárások

Elvárások:
  • BSc diploma, informatikai vagy mérnöki szakon
  • 2+ év C/C++ fejlesztői tapasztalat
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Agile csapat tagjaként szerzett tapasztalat (Scrum, Kanban, Scrumban)
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyt jelent:
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell, Python, stb.)
  • Qt framework ismerete
  • Automatikus tesztelési módszerek és eszközök ismerete (unit testing, functional testing)
  • REST API
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Változatos és érdekes projektek a repüléstechnika, harcászat és orvosi szimulációk területén
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria
  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
ildiko.rac@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.