Automata összeszerelőgép kezelő

X. kerületi gyártó céghez keresünk gépkezelőket!

Feladatok

  • gépek kezelése, termékek mozgatása, beadagolása , kiadagolása
  • gyártás közben a gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése
  • a gyárban lévő összes gép kezelésének min. alapszintű elsajátítása
  • összeszerelési és csomagolási munkák elvégzése

Elvárások

  • 8 általános, de előny bármilyen műszaki végzettség
  • elvárt szakmai ismeretek: műszaki affinitás, hasonló gyártó terülten szerzett tapasztalat, PLC vezérelt gépkezelésében szerzett tapasztalat,
  • számítógép alapfokú ismerete
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Kimagasló műszakpótlék
  • Béren kívüli és szociális juttatások
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anna Erdődi
+36 30 628 9964
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.